25 kwietnia 2011

Problemy z makijażem.

CO JEST DLA WAS NAJTRUDNIEJSZE W MAKIJAŻU?
Hej Kochane:)

Siedziałam wczoraj i przeglądałam Wasze propozycje filmikowe- wszystkie niespokojne dziewczyny jeszcze raz zapewnię że tutoriale pojawią się wraz z pojawieniem się kamery- obecna kamera zbliżeń nie robi- a ta która robi jest własnością mojego wspaniałego współlokatora który czasem jej użycza- ale czasy własnej kamery zbliżają się:D

Jakiś czas temu pojawiło się dużo próśb o makijaż 'dla cykorów' i dla tych dziewczyn które z makijażami są na bakier:) 
W związku z tym chciałabym Was zapytać- co w makijażu sprawia Wam największą trudność- i na co powinnam kłaść nacisk? 

Wiem że bardzo ale to bardzo potrzebne są makijaże dla różnych typów urody-taką serię oczywiście przygotuję. Sama robiąc zakupy wielokrotnie narzekałam- czemu nie ma gotowych zestawów do makijażu typu- zestaw dla dziewczyny o oliwkowej skórze, brązowych włosach i oczach:D Tutaj więc takie zestawy stworzymy- myślę że najbardziej uniwersalnie będzie podeprzeć się cieniami inglotowymi- z racji tego że są najbardziej dostępne:)

Ale czy jest coś jeszcze co powinnam wiedzieć? Coś co spędzam Wam sen z powiek?:)) Czy ciągle jesteście niezadowolona z jakiegoś elementu makijażu czy macie np. problemy z dostosowaniem go do kształtu oka?

Jeśli macie takie makijażowe problemy dajcie znać- dużo sie nad tym zastanawiałam i wiem co mnie gryzie bądź gryzło ale jestem ciekawa z czym borykacie się Wy:)

Mam nadzieje że w czymś nam to wszytskim pomoże:)Całuję Was serdecznie i życzę mokrego dyngusa:>>

49 komentarzy: