23 listopada 2017

ZIOŁA NA WZMOCNIENIE CEBULEK WŁOSÓW.


Czy może być coś lepszego od herbaty z pokrzywy?:) Oczywiście! Dzisiaj pokażę Wam ulubioną mieszankę którą stosuję w celu wzmocnienia włosów. Napiszę Wam ziołach które wchodzą w jej skład i o tym dlaczego mogą pomóc w zapuszczaniu oraz przy problemach z osłabieniem czy wypadaniem włosów.


Strawa tania, prosta i niesamowicie skuteczna- będziecie zachwycone!

22 listopada 2017

NOWE MATOWE SZMINKI NABLA: BAD BOY, RITUAL, ZEN, SILK ROAD - SWATCHE.Jak zwykle Nabla nie zawodzi! Dreamy Metal oraz klasyczne Dreamy Matte Liquid Lipstick, które niedługo pojawią się się razem z nowymi zestawami konturówek i szminek Dreamy Lip Kit. 

Dzisiaj pokażę Wam wszystkie nowe kolory matowych szminek Nabla, które mogą być idealnym prezentem na Święta. Jest to bowiem kolekcja świąteczna, pełna cudownych, głębokich odcieni, które kojarzą się z tym magicznym czasem:D

Bad Boy, Ritual, Zen, Closer, Alter Ego, Grace, Anarchy, Broadway, Silky Road, Noblesse Oblige- wszystkie kolory są cudowne, koniecznie zobaczcie swatche!

Ach i jeszcze jedno- wiele z Was pyta o paletkę Nabli :) Tak, będzie jeszcze dostępna, z tego co wiem między 5 a 10 grudnia - ale o dokładną datę pytajcie około 4 grudnia na Fanpage MAKEUPSORBET (klik).
19 listopada 2017

MACA- NA BOLESNE MIESIĄCZKI I NIE TYLKO.Dzisiaj coś co może okazać się pomocne dla dziewczyn, które bardzo cierpią z powodu bolesnych miesiączek. Ten temat już przewijał się na blogu, ale jeśli wiemy że nie mamy problemu z endometriozą lub nasze bóle nie są powodowane przez przypadłości które musimy konsultować z lekarzem, w dzisiejszej notce możecie znaleźć coś dla siebie!


16 listopada 2017

JESIENNE PAZNOKCIE I NOWE HYBRYDY PROVOCATER.

Dzisiaj paznokcie i kolory z nowej kolekcji FIND me marki Provocater:)
Choroba trochę uziemiła mnie w domu i kiedy już poczułam się odrobinkę lepiej, postanowiłam, że czas zająć się manicurem. Od ostatniego postu z zestawem do hybryd miałam małą przerwę w malowaniu, teraz cieszyłam się że mogę sięgnąć po bardziej wyrazisty i głęboki odcień:) Po paru dniach zamieniłam też błyszczące paznokcie na matową wersję z  pomocą matującego topu Top Matt No Wipe, czyli wersji której nie trzeba już przemywać cleanerem.

Zobaczcie jaki kolor wybrałam i jak wygląda nowa jesienna kolekcja....
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.