Czas na recenzję podkładu Rimmel- Match Perfection. Od czasu ostatniej notki moje zdanie na jego temat bardzo sie nie zmieniło- wszystkiego możecie posłuchać w filmiku:)
Podkład kupiłam za około 26zł, posiadam kolor True Ivory 103. Nie jest to mój idealny odcień i kolor nie dopasował sie do mojej skóry- nie zaliczam tego jako minus bo nie liczyłam na żadne 'magiczne' dopasowanie:)
Plusy:
+ dobrze kryje, czasem nie potrzebujemy korektora. Pod oczami może ciut wysuszać ale wcale nie musi- na niedoskonałości wręcz idealny.
+ daje ładny efekt naturalnego matu
+ nie wysuszył mojej skóry, choć to pewnie zależy od kremów które kładziemy pod spód.
+ zwiększa trwałość różu jeśli nałożymy go odpowiednio szybko- to samo dzieje sie z korektorami i bronzerami:)
+ rozświetlacze wyglądają na nim bardzo ładnie i różnica jest widoczna.
+ u mnie wytrzymał 8 godzin i ciągle trzymał sie na buzi.
+ nie rozmazuje sie i nie brudzi ubrań jeśli ich dotknie.
+ możemy stopniować krycie nakładając go w różny sposób.
+ nie podkreśla porów
+ nie daje efektu maski, nie jest widoczny na buzi w znaczący sposób.
+ dobrze znosi deszcz.
+ nie ciemnieje podczas zasychania (jedna z dziewczyn napisała że jej kolor 200 ciemniał:)
+ fajne opakowanie i przydatna zatyczka
+ cena:)
Minusy:
- na tłustej skórze jego trwałość może być obniżona
- przy dwóch warstwach daje efekt 'płaskiej' nienaturalnej buzi- koniecznie trzeba użyć bronzera i różu.
- wąska gama kolorystyczna- mało jasnych, naturalnych kolorów, dużo ciemnych pomarańczy;/
- trzeba go szybko nakładać inaczej może sie zrolować.
- roluje sie w trakcie nakładania palcami
Jak lepiej go używać?
+ lepiej nakładać go pędzlem niż palcami. Potem można go delikatnie wklepać opuszkami aby uzyskać bardziej naturalny efekt.
+ jeśli zależy nam na mocnym kryciu nałóżmy go pędzelkiem, jeśli chcemy delikatnego efektu, użyjmy palców.
+ jeśli buzia jest zbyt płaska i wyglądamy jak manekin koniecznie trzeba sięgnąć po bronzer, rozświetlacz i róż.
Dla kogo?
Dla dziewczyn potrzebujących mocniejszego krycia:) Dla dziewczyn ze skórą bez problemów może być za ciężki- myślę że całkiem skutecznie zakryje wszelkie niespodzianki.
Nie wiem jak sprawdza sie na skórze tłustej- pewnie jest ciut mniej trwały. Ja mam skórę normalną/ suchą i na mojej buzi sprawdza sie idealnie. Jest dobry na imprezy bo można zaufać jego trwałości.
Mnie nie zapchał ale nie mogę zagwarantować że tak nie stanie sie u Was.
Niżej na buzi z mejkapem i bez:)
Podsumowując:
Dobry podkład za dobrą cenę- można z niego naprawdę dużo wyciągnąć i krycie powinno zadowolić dziewczyny męczące sie z przebarwieniami czy niedoskonałościami... szkoda tylko że kolory są mało przydatne dla Polek:)
Jeśli go posiadacie piszcie koniecznie jaki macie typ skóry i jak sie u Was sprawdza- pomożecie innym dziewczynom w decyzji:)
Dziś nagrałam filmik o nowych (i starych), ukochanych, tanich szminkach :)
Zrobiłam też biżuterię o której Wam pisałam- niedługo ją pokaże:D
Mam nadzieję że recenzja sie przyda i filmik pomoże Wam sie zdecydować:)
Czekam na Wasze komentarze:*
Buziaki!!
Alina




















