SKLEPMakeup Sorbet to miejsce, w którym znajdziesz tylko najlepsze kosmetyki do makijażu i pielęgnacji- głównie te ekologiczne, mineralne, wegańskie, choć oczywiście nie tylko! Bardzo szczegółowo wybieram asortyment, sprowadzając tylko rzeczy które sama lubię i mogłabym polecić:) Wiele z naszych marek może pochwalić się certyfikatami, żadna z nich nie testuje kosmetyków na zwierzętach. W sklepie znalazły się ekologiczne kosmetyki, które znam od lat oraz cudowne nowości , które odkryłam w czasie poszukiwań zupełnie niedawno.

Niektóre marki:  NABLA , Neve , Couleur Caramel , Make Me Bio , MADARA ,  Macadamia


       


4 komentarze:

 1. Thank you for this information about Deep Learning to share. Profound learning techniques currently achieve state of the art performance in a multitude of problem domains. If you want essay related topic you can go for Best essay writing service will get better result.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Alino!
  Ostatnio jestem zainteresowana tematem olejku arganowego głównie za sprawą zmarszczki Wenus na dekolcie. Są dwie, dosyć płytkie . Podpowiedz prosze co mogłoby mi pomóc. Czytalam Twoj wpis na temat zmarszczek na szyi i zastanawiam się czy olej arganowy z Twojej strony będzie pomocny? Czy użyć czegoś innego? W sieci pełno podróbek olejku więc wolałabym zamówc u Ciebie wierzę że masz produkt dobrej jakości.
  Pozdrawiam Basia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Czy można kupić u Pani puder Flomar soft beige 020?

  OdpowiedzUsuń

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Hej hej! Fajnie że jesteś!

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie.
Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś przeoczę :) ❤️❤️

Jeśli wiesz, że możesz pomóc innej czytelniczce, będziemy wszystkie bardzo wdzięczne! ❤️❤️

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.