To jest coś co uwielbiam robić- podszywający sie pod opalenizne, sexy makijaż w stylu pameli anderson czy jenny jameson- wierzcie mi, naparwde pasuje większości kobietek i potrafi dodać pewności siebie:)
Jest bardzo prosty i w paru krokach pokaże Wam jak go zrobić.
To kosmetyki jakich użyłam (według kolejności uzywania);
Podkład Inglot YSM nr 45
Lierac Aqua-D +, kolor Dore
baza pod cienie art deco (choć jeśli macie problemy z cieniowaniem lepsza będzie inglota)
Czarny cień Inglot
Jasny brąz (ja mam akutrat z paletki do brwi h&m hehe)
Ciemny brąz
Perłowa biel Inglot
Perłowy cielisty z paletki Loreal
Fioletowa czerń TBS
Czarna kredka Vipera
Eyeliner Yoko
Tusz Loreal Volumissime Carbon Black
Bronzer Benefit Hoola
Bronzer z drobinkami APC
Róż inglot- najjaśniejszy róż z drobinkami
High Beam
Kredka do ust Essence jasny róż
Błyszczyki- bell, najaśniejszy mleczny róż i Isadora Expers Star Glos (numerki zniknęły..)
kredka do brwi Armani
Zaczynamy! Wyjmujemy nasz długopis do transformacji i ...
Korektorujemy, nakładamy podkład w kolorze jak najbardziej opalonym a poboczkach i na policzkach rozcieramy krem lieraca- był troche ciemniejszy od mojego podkładu.
Nie zapomnijcie o szyji, dekolcie i uszach!
Zaczynamy od nakładania czarnego cienia- nie wychodzimy powyżej załamania powieki i nie wchodzimy w wewnętrzny kącik (tam damy biel)
Dokładając jasny brązowy cień rozmazujemy czerń ku górze- klucz do tego makijazu to cienowanie więc musimy sie przyłożyć.
Pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku aplikujemy biały perłowy cień, mieszamy go z tym co już połozyłyśmy:)
I teraz- dokładamy kolory ciągle cieniując- ja dołożyłam 'fioletowej' intensywnej czerni i ciemnego brązu.
Na dolnej powiece malujemy czarną kreskę i wyciągamy ją ku górnej powiece, rozmazujemy i całuść laczymy:)
Linie wodną także malujemy czernią, dodajemy kreseczke na górnej powiece, doklejamy sztuczne rzęsy (ja użyłam złotych z h&m (srebrne są beznadziejne)), malujemy rzęsy i oczka są gotowe!
To co nam sie obsypało ściarmy pokładem, nakładany podkład na usta, konturujemy je jasnym różem wychodząc troche za ich naturalną linie, dodajemy jasny błyszczyk a potem błysxczyk z brokatem:)
Nakładamy bronzer a powyżej wklepujemy rozświetlacz, dodajemy troszke na czubek noska, skronie i brode, aplikujemy róż:) Zaznaczamy brwi kredką.
Wszytko gotowe wygląda tak- lol wróćcie sobie do pierwszego zdjęcia:D
A teraz feee zmywamy:> hahah boże strasze ludzi:D
Mam nadzieję że makijaż Wam sie spodoba- jeśli macie pytania-piszcie:)
Całuski kochane!













