23 lutego 2012

Jutro na blogu i kanale:) Cienie, róże i tusz Miyo czyli tanie kąski.





Ostatnio w drogerii niedaleko mojego domu upolowałam pare kosmetyków Miyo- tanich kąsków w których zupełnie sie zakochałam:) Cienie można kupić za 5zł i są naprawdę niesamowite- róże należą obecnie do jednych z moich ulubionych!
Filmik już jest nagrany więc postaram sie szybko go wrzucić:)

Używacie Miyo? Testowałyście już coś?:)

Buziaki,

Alina

22 lutego 2012

Makijaż dla blondynki i brunetki z granatowym akcentem i złotą kreską- tutorial:)







Dziś znów mam dla Was tutorial do makijażu który już sie pojawił i o którego nagranie prosiło parę z Was. Mam nadzieję że filmik rozwieje trochę wątpliwości! 



Teraz ten makijaż wydaje mi sie idealny na lato i zupełnie nie- zimowy:)


Będzie pasował blondynkom i brunetkom- jeśli nie chcemy doczepiać cztucznych rzęs, nasza dolna kreska powinna być lekko krótsza w zew. kąciku- możemy też lekko skrócić górną kreskę.
W ten sposób makijaż zrobi sie delikatniejszy i bardziej uniwersalny. 










  




Użyte kosmetyki:

Podkład Match Perfection 103
Korektory Kryolan,
Róż Lioele
Puder Naturalny Wibo nr 3  jako bronzer
Konturówka Flormar
Szminka Revlon Soft Nude
Błyszczyk Bell Milky Shake 010

Cienie z paletki Softbox Smakshboxa
Cienie z paletki Au Naturell
Paese Dancing Queen 803
Liner Catrice i My Secret 
Cień Safari nr 12
Cienie  Inglot 395p
Mac Paints 
Balsam do Ust Nivea
Tusz Flormar Rotating
Sztuczne rzęsy Inglot nr 60F














Mam nadzieję że makijaż Wam sie spodoba. W ciągu najbliższych dni pojawi sie tutorial do makijażu z filmiku o zestawie sleeka o który prosiłyście.



Kiedy tylko światło bardziej dopisze zabiorę sie też za makijaż  aniołków z Victoria's Secret obiecany rok temu:D

Jeśli macie jakieś konkretne propozycje dotyczące Victoria's Secret wklejajcie linki, Wasze ulubione zdjęcia bardzo by mi pomogły:)




Buziaki Kochane,


Alina


20 lutego 2012

Sleek Berry Colection, borówkowe usta.









 
The Berry Colection to zestaw Sleeka który pojawił się z okazji Świąt już jakiś czas temu. Cały czas dzielnie czekał na recenzje i sesję zdjęciową- teraz mam dla Was filmik w którym dokładnie pokazuje możliwości zestawu. Mam nadzieję że wszystko ładnie widać:)













 
To chyba jedna z fajniejszych 'kosmetykowych kompilacji' którą możemy sprezentować przyjaciółce lub mamie- szczególnie jeśli są fankami czerwonych ust.
Zestaw jest całkiem ładnie zapakowany i mieści w sobie trzy produkty:
róż, szminkę i kredkę.

Zakupiłam go na allegro za 40zł- jak na 3 produkty Sleeka to całkiem sensowna cena:)

Po pierwszych testach zapałałam do zestawu wielką miłością i używałam namiętnie (choć tak, aby nie zużyć produktów przed fotografowaniem hehe:)- teraz choć moja miłość do ciemnych ust chwilowo przygasła i tak uważam szminkę z zestawu za najładniejszą posiadaną czerwień...a raczej żurawino- borówkę;)








 
Szminka Crenberry to mat, o intensywnej barwie i całkiem sensownej trwałości- choć nie przepadam za matowymi szminkami z powodu moich suchych ust, ta zdobyła moje serce właśnie matowym wykończeniem. Uwielbiam też nakładać na nią błyszczyk- wtedy usta wyglądają bardziej smakowicie.


Nie zauważyłam aby wysuszała moje usta- zawsze pod nią stosowałam balsam i nie nosiłam jej codziennie. Kolor jest bardzo trwały i nie musimy sie przejmować że coś sie rozmaże.











Kredka w kolorze Fenberry przeznaczona jest do malowania oczu ale ja używam jej na usta. Jest zdecydowanie zbyt twarda aby używać jej na powieki, a ja nie wyglądam dobrze w tym kolorze na oczach... efekt możecie zobaczyć na filmiku;/
Dlatego moją kredkę wykorzystuje głównie do ust- jako konturówkę pod szminkę lub solo.
Kolor jest bardziej chłodny od szminki, konsystencja bardziej transparentna, ale efekt również bardzo mi się podoba. Oprócz tego że nie nadaje sie do używania zgodnie z przeznaczeniem, zastrzeżeń nie mam:)













Róż Mossberry to ciekawostka- w opakowaniu wygląda na bardzo ciemny, co może być lekko odstraszające. Nałożony delikatnie na policzki daje jednak piękny efekt naturalnych rumieńców. Przekonał nawet mnie- wielbicielkę pastelowych róży:D Oczywiście łatwo nałożyć go za dużo i narobić sobie plam, ale to nie wina jakości produktu, która jest bardzo dobra, tylko intensywności koloru. Nakładany umiejętnie daje super efekty. Po nabraniu różu na pędzel najlepiej zostawić go trochę na nadgarstku, przecierając o niego pędzelkiem a potem nakładać na buzie.


Róż oczywiście jest bardzo trwały, opakowanie jest poręczne, posiada lusterko.






  Niżej swatche- od lewej szminka, róż i kredka








Kredka, szminka i szminka z błyszczykiem.



   




Na policzkach róż, na ustach szminka z błyszczykiem.



  







Podsumowując- zestaw bardzo mi się spodobał i polecam go wszystkim dziewczynom które dobrze czują się w takich kolorach. Ciemne usta były ostatnio modne i jeśli nadal szukacie szminki czy kredki w takich odcieniach to na zestaw warto się skusić.
Jako prezent- super:)






 






Może niektóre z Was posiadają ten zestaw? Czy też go lubicie?

Moim zdaniem Sleek powinien wypuszczać więcej takich zestawów- marzy mi sie jego odpowiednik na lato z rozświetlaczem, bronzerem i błyszczykiem:>

Mam nadzieję że recenzja przyda sie tym z Was które zastanawiały sie nad zakupem! Ja sama przed zamówieniem go przetrząsałam internet w poszukiwaniu fotek:D



Buziaki,




Alina


Makijaż: koral i turkus.




Dziś makijaż  koralowo- turkusowy o którym przypomniała mi jedna z Was w komentarzach- dziękuję:)To zdecydowanie opcja dla dziewczyn lubiących intensywne kolory w makijażu... ja bardzo lubię koralowy cień inglota i dość często używam go również jako różu:)




Makijaż wykonałam przy użyciu cieni Inglota o następujących numerkach:

koral 361m
turkus 413p
jasny fiolet 440p
jasne złoto 112
kreska brązowym cieniem do brwi 563
jasny mat 352
jasna perła 395




Na ustach błyszczyk Bell Milky Shake 010
Róż Lioele 01 Carry Me blusher.















Może komuś makijaż sie przyda:) 



Dziś udało mi sie nakręcić tutorial do tego makijażu KLIK- i teraz na dysku mam dwa filmy do obróbki- makijaż i recenzje zimowego zestawu do makijażu sleeka-  który bardziej Was interesuje?:)


Ja zabieram sie do roboty- w Krakowie pięknie świeci słońce więc może wybiorę sie na spacer:)Mam nadzieję że u Was pogoda też dopisuje!


Buziaki!!

Alina



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.