6 lipca 2024

HENNA SATTVA Głęboki Brąz efekty na włosach.


Ostatnio pokazywałam Wam popielaty brąz Khadi na włosach, a dzisiaj czas na głęboki brąz Sattva! Byłam ogromnie ciekawa jak wygląda i długo zastanawiałam się między nim a orzechowym brązem. 

Chwycił pięknie, mimo nocnego, troszkę skróconego farbowania, odcień jest głęboki, ciemny, bez nadmiaru fioletowawych czy czerwonych tonów, co niesamowicie mi się podoba. 

W kolorystycznym pojedynku z Khadi wygrał, bo jest po prostu bardziej podobnym do mojego naturalnego, głębokim, ciemnym brązem i pierwszy raz przy hennie mam nadzieję na pozostanie przy jednym odcieniu dłużej 


Kolor okazał się być ciemniejszy niż się spodziewałam, odcień jest piękny, bardzo głęboki, przypomina ciemną czekoladę i szczerze mówiąc lekko zaskoczył mnie tym, że jest tak po prostu jak na hennę brązowy:)


Wypróbuje jeszcze mieszanie go z jasnym brązem i jasny brąz solo, raczej z czystej ciekawości, bo naprawdę dawno nie byłam tak zadowolona z odcienia na żywo a bardzo chciałabym włączyć hennowanie na stałe do pielęgnacyjnej rutyny i być w tym bardziej systematyczna! 

W internecie ciężko znaleźć zdjęcia przed i po, mało jest efektów farbowania i sama nie trafiłam na nic co pomogło by mi dokonać wyboru, więc bardzo zależało mi na wrzuceniu filmiku na IG oraz zdjęć tutaj. 

Kiedyś w przeglądarkach wyskakiwało wiele wyników z forum a teraz w grafice wyskakują głównie zdjęcia produktu:( Myślę, że te zdjęcia dość dobrze pokazują otrzymany kolor, choć wiadomo że zależnie od wyjściowego odcienia efekt będzie inny. Przy farbowaniu włosów mojej długości została mi lekko ponad 1/3 opakowania, co bardzo mnie ucieszyło:) 

Na pewno kupię ten odcień jeszcze wiele razy bo jestem oczarowana efektem!
Hennę kupicie w necie oraz w Hebe:)


No i mam nadzieję, że zdjęcia pomogły, jeśli akurat ich szukałyście!


Buziaki

Ala
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

❤️

Hej hej! Fajnie że jesteś!

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie.
Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś przeoczę :) ❤️❤️

Jeśli wiesz, że możesz pomóc innej czytelniczce, będziemy wszystkie bardzo wdzięczne! ❤️❤️

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.