Hej Kochane:)
Tydzień temu weekend spędziłam w Warszawie na super evencie organizowanym przez Heurekę I Eucerin- chciałabym Wam troszkę o nim opowiedzieć i pokazać jak było.
W przyszłości zorganizujemy konkurs w którym do wygrania będą właśnie kosmetyki prezentowane podczas spotkania- seria DermoPURIFYER czyli nowość mająca pomóc nam w walce z trądzikiem.
Pogoda w Warszawie była wtedy śliczna (podejrzewam że nie to co teraz:D) i oczywiście wybrałam się do Złotych Tarasów po eko jedzonko, jako że jestem eko ludkiem:)
Organic Farma Zdrowia oczywiście droga jak fix ale spróbowałam czegoś super- organicznych morw tureckich w surowej czekoladzie:> Mniam:)
Odwiedziłam też empik i Tk Maxxx w którym popłakałam nad pięknymi sweterkami, których kupna mój portfel akurat nie przewidywał i tyle było moich zakupów. Czyli samo jedzonko:)
No i małe śniadanko mistrza na drugi dzień:) Powoli żegnam sie ze zwykłym chlebkiem. A że kanapeczki z szynką parmeńską ostatnio mi posmakowały postanowiłam coś zmajstrować:)
W hotelu miałam okazję poznać przemiłą właścicielkę bloga ABC Urody Nastolatki (prowadzonego już 6 lat!)- Ann i spędziłyśmy bardzo fajny wieczór.
Samo spotkanie dzięki fachowej opiece dziewczyn z Heureki przebiegało super:)
Seria DERMOPURIFYER prezentowała sie bardzo ciekawie:) Dowiedziałam sie też że Eucerin jest na rynku od ponad 100 lat!
Po krótkim powitaniu mogłyśmy posłuchać małego wykładu o powodach powstawania trądziku i porozmawiać o mitach z tym związanych.
Następnie przedstawicielki firmy Eucerin zapoznały nas z kosmetykami a my mogłyśmy wszystko dokładnie obmacać i obwąchać.
Niżej obwąchiwanie:) i oczywiście czytanie składów (hehe obsesja:))
Po 'trądzikowym' wykładzie można było na osobności porozmawiać z Panią Dermatolog- niezmiernie przydatna sprawa:) Tym bardziej że Pani Dermatolog faktycznie była bardzo profesjonalna:)
Chyba najciekawszym elementem była praca z Panią Trener, która uczyła nas jak pracować nad swoim wewnętrznym krytykiem:) Chyba każda z nas często słyszy w glowie niepochlebne opinie na swój temat.. Dzięki tym zajęciom zdałyśmy sonie sprawę z tego jak często sabotujemy swoje działania i jak możemy skutecznie z tym walczyć:)
Poczęstunek był przepyszny i zajadałyśmy się szczególnie babeczkami z malinami co zostało na zdjęciu uwiecznione:)) Taaak udało mi sie zrobić zdjęcie Anwen:D
Osobiście najbardziej miłe dla mnie było poznanie wszystkich wspaniałych dziewczyn.
Z Anweną z bloga Jak Dbać o Długie Włosy nie miałyśmy okazji spotkać się w Krakowie i musiałyśmy dojechac aż do Warszawy by się poznać:) Kochana jestem absolutnie zachwycona Twoimi włosami i ich długością!!
Podziwiałyśmy piękne ombre hair Agatiszki która dała się nam namówić na rozpuszczenie włosów:) Ja oczywiście byłam pod wielkim wrażeniem jej pięknej tuniki i zadziornego naszyjnika:)
Z Ann pogadałyśmy dłużej i okazało się że mamy wiele wspólnych tematów:) Kochana daj znać jak tam kremy- czy działają?:))
Marta z TrustMyself zachwyciła mnie urodą i niesamowicie miło mi się z nią rozmawiało:)
No i zostałam wielką fanką bloga Doroty- Dorota smakuje:) Zjadłabym od niej absolutnie wszystko:D
Bardzo się cieszę że miałam możliwość wzięcia udziału w takim wydarzeniu.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny z Heureki i oczywiście blogerki- koniecznie zerknijcie na ich blogi:)
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam wszytskie uczestniczki- wspaniale było Was poznać:)
Całuski,
Brunetka























