17 marca 2015

Wygraj prostownicę i suszarkę Philips Moisture Protect+ prosty kok.








Dzisiaj mam dla Was konkurs w którym możecie wygrać zestaw produktów do stylizacji włosów Philips Moisture Protect czyli suszarkę i prostownicę;). Więcej o tych produktach pisałam tutaj (klik) i tam możecie przeczytać pełną recenzję.  
Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie na końcu posta znajdziecie informację o tym co dokładnie trzeba zrobić;). Jeśli jesteście ciekawe szczegółów zapraszam też na filmik niżej:).








Do tego krótki i prosty sposób na luźny kok z tyłu głowy. Zaczynamy oczywiście od suszenia włosów i oddzielenia przednich pasm koło twarzy, które chcemy zakręcić.








Przednie pasma dzielimy na jeszcze mniejsze i z pomocą prostownicy podkręcamy na zewnątrz. Staramy się aby każdy był troszkę inny, podkręcony bliżej nasady lub dalej. Możemy je tym sposobem lekko skrócić lub wydłużyć, możemy zostawić je też rozpuszczone, lub upiąć luźniej za uchem z pomocą spinki. 









Gumką związujemy włosy z tyłu. Fragment powyżej gumki dzielimy na dwie części i robimy między nimi przerwę. Chwytamy za włosy poniżej gumki i wkręcamy je do wewnątrz, przez przerwę ponad gumką którą utworzyłyśmy. Robimy to dwa- trzy razy zależnie od włosów.








Staramy się zawinąć włosy do końca, tak by cała długość była ukryta w koczku. Kiedy skończymy upinamy całość z pomocą wsuwek i ewentualnie spinkami upinamy jeszcze całość po bokach. Fryzura gotowa:)






Gotowa fryzura wygląda w ten sposób:)






Jeśli chcecie wygrać dla siebie lub bliskiej osoby zestaw składający się z prostownicy i suszarki, wystarczy że wypełnicie poniższe punkty. 

1. Opowiedzcie mi o swoich włosach w komentarzach. Jak je stylizujecie, jakie są, czy macie z nimi problemy. Jak produkty do stylizacji z serii Moisture Protect mogły by im pomóc? Wybierzemy najbardziej potrzebujące osoby.

2. Podajcie maila

3. Polubcie tutaj (klik)


Rozdanie trwa do 16 kwietnia. 



Czekam na Wasze zgłoszenia,


Buziaki

Ala









15 marca 2015

3 dowody na to, że rozświetlacz jest źle dobrany.








Dzisiaj trochę o rozświetlaczach, ponieważ na pewno są to kosmetyki, które warto jeszcze bardziej 'oswoić';). Często rezygnujemy z nich bojąc się, że będą zbyt widoczne, zdradzą nas i ta obawa nie jest całkiem bezpodstawna. Wiele marek często wprowadza jeden lub dwa odcienie i być może przywykłyśmy myśleć, że na pewno będą uniwersalne. Niestety nie zawsze tak jest a przy wyborze trzeba mieć na względzie dokładnie te same aspekty co przy wyborze np podkładu.


O tym jak dobrze wybrać swój kosmetyk mówię w filmiku, więc zapraszam do oglądania:)




14 marca 2015

Przetłuszczające się włosy. 5 pomocnych sposobów których możecie nie znać;)









Musimy zacząć od tego, że to nie włosy przetłuszczają się, ale skóra głowy. Sebum jakie produkuje przemieszcza się po włosach- mi gładszych tym łatwiej:). Kiedy już wiemy, że 'winna' jest skóra, otwiera się przed nami o wiele więcej pielęgnacyjnych perspektyw i sposobów. Możemy bowiem sięgnąć po niektóre produkty regulujące przeznaczone do twarzy! Toniki, olejki, glinki... jest wiele produktów które mogą nam pomóc, dzisiaj troszkę o nich...


Dajcie znać też co u Was okazało się pomocne!



12 marca 2015

Perfect red.







W mojej garderobie przeważają stonowane kolory i zgaszone odcienie. Akcenty to zawsze dodatki i tutaj brak intensywniejszych kolorów nadrabiam wybierając coś bardziej nasyconego, czystego i ciekawego. Kolor lakieru zawsze był dla mnie takim uzupełnieniem, dlatego lubię wybierać te bardziej zdecydowane, jeśli tylko mogą wzbogacić całość. Czasem kolor paznokci w moim wypadku jest równie ważny jak np bransoletka, a ponieważ ostatnio stawiam na szarości, czerń i biel, wybór pada na czerwień.

Dzisiaj właśnie o jednym z ulubionych czerwonych lakierów, odcieniu którego trochę szukałam. W pewnym momencie rozdałam wszystkie czerwienie znajomym i został mi tylko dość jasny Opi. 
Zależało mi jednak na czymś głębszym i ciemniejszym, co bardziej pasować będzie do karnacji.








Właśnie taki lakier znalazłam w Yves Rocher i jest to kolor nr 32- Bordeaux.
Przypomina mi klasyczne bordo zmieszane z wiśniowym, bardziej karminowym odcieniem. Dwie warstwy wystarczą aby wyglądał na paznokciach bardzo ładnie, dość długo błyszczy, dobrze się trzyma. Chyba właśnie odcień i blask są największymi atutami:).
Lubię pędzelek, którym maluje mi się całkiem wygodnie. Na pewno niedługo poszukam jeszcze innych kolorów, ale nie będą to już czerwienie.



Macie swój ulubiony czerwony lakier?
Malujecie paznokcie na taki kolor czy w Waszym wypadku lepiej działa coś zgaszonego?



Buziaki


Ala




Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.