24 kwietnia 2011

6 komentarzy:

 1. Ja mam ten z kwiatem Tiare i jest koszmarny,choc dam mu jeszcze szansę.Jestem bardzo ciekawa,czy ten Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie to jest taki z tiare- na razie powiem tyle że mam z nim problem- jak z każdym niestety:( ale kolor- to jest chyba pierwszy który mi odpowiada:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój z Tiare jest w takiej jasnej buteleczce.Już nie pamiętam,czy brzydko pachnie,ale na pewno robi smugi i pamy;/A podobno jest zastępcą wycofanego już mleczka brązującego,które miało rewelacyjne opinie na wizażu.Jakoś mi się nie widzi...
  No cóż,czekam na pełniejszą recenzję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brunetko, mam takie pytanie - Skąd bierzesz takie czcionki aby np. napisać taką samą czcionką jak jest widoczna na opakowaniu ? Bo np. z phenome miałaś taką samą i inne także :) ? Bardzo proszę o odpowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. milve ja właśnie zastanawiam się nad dużym mleczkiem do ciała- bo kolor jest super a plam mi na ciele nie narobił-ale ten jest do buzi a moja buzia sie chyba nie nadaje na samoopalacze:)

  Anonimku mam na kompie pełno czcionek- kolekcjonuje je:) jak wpiszesz free fonts to wyskoczą ci strony- tam wybierasz czcionkę a potem wystarczy je ściągnąć i przekopiować do folderu fonts w windowsie (znajdziesz między innymi w panelu sterowania)- a jak chcesz dopasować czcionkę to niestety ale musisz trochę posiedzieć i poszukać podobnej. trochę to czasem zajmuje:)a czasem nie znajdziesz bo np wielkie koncerny płacą również za opracowanie specjalnej czcionki do ich loga i tych czcionek w necie nie ma:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Hej hej! Fajnie że jesteś!

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie.
Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś przeoczę :) ❤️❤️

Jeśli wiesz, że możesz pomóc innej czytelniczce, będziemy wszystkie bardzo wdzięczne! ❤️❤️

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.