13 maja 2023

DARSONVAL NA TRĄDZIK I NIEDOSKONAŁOŚCI- najlepsze urządzenie jakie możesz mieć w domu:)

 


Darsonval to moim zdaniem jedno z najfajniejszych urządzeń do pielęgnacji skóry, jakie możemy mieć w domu! Sama mam go od lat i niezmiennie ratuje mnie, kiedy na twarzy pojawiają się jakieś niedoskonałości, najczęściej spowodowanymi u mnie odstępstwami w diecie:D

Korzystanie z tego urządzenia jest bajecznie proste i uważam, że jak na efekty jakie zapewnia jest zdecydowanie za mało popularne i chyba trochę niedoceniane.

Bywa wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych, ale tak naprawdę nawet te najprostsze i najdelikatniejsze urządzenia jakie możemy kupić już za 140zł będą dla nas wystarczające!

Niżej możecie zobaczyć efekty, którymi dzieły się użytkowniczki na reddicie:)Darsonval zestaw za 247zł (KLIK)

Zestaw za 144z (KLIK)Urządzenie generuje energię elektryczną o częstotliwości 300 do 500 kHz- prądy Darsonvala działają na zasadzie przerywanego impulsu a w czasie tego procesu uwalniany jest ozon- stąd bardzo charakterystyczny zapach odczuwalny w trakcie zabiegu- jeśli miałyście doczynienia z ozonatorami albo ozonowaniem powietrzam na pewno go kojarzycie!

Ozon będzie genialnie wpływał na zmiany trądzikowe, głównie ze względu na swoje przeciwbkakteryjne i odkażające działanie. 

Będzie też dotleniał skórę, ujędniał i odmładzał, stumulował procesy odnowy oraz pobudzał krążenie.

Dzisiaj skupimy sie na wpływie na niedoskonałości, bo tutaj najszybciej i najmocniej możemy zobaczyć zbawienne działanie urządzenia.


Niżej zobaczycie, że już właściwie dwu-trzykrotne zastosowanie Darsonvala daje całkiem ładne efekty:)
Jak ja go używam? 

Kiedy czuje, że na mojej cerze tworzy się jakiś stan zaplany, oczyszczam skórę, przecieram wodą termalną a potem przykładam jedną z końcówek urządzenia na około 5 minut, wykonując maleńkie kółeczka w okół zmiany. Nie dotykam bezpośrednio skóry, bo potrzebna jest maleńka przerwa między nią a końócwką urządzenia. 
Niektórzy, aby było łatwiej wykonują masaż końócwkami przez rozwinięty kompres z gazy:)
Zwykle jeden taki zabieg wystarcza, aby zmiana za bardzo się nie rozwinęła albo aby zagoiła się o wiele szybciej- zależnie od tego jak czuje i jak wygląda skóra, mogę go ponowić w ciągu dwóch dni.


Ozon świetnie zabija gronkowce więc Darsonval w jakimś stopniu działa nawet na podskórne wulkany, kóre kiedyś, przed zmianami w diecie zostawały ze mną na dwa tygodnie, w czasie których od razu pojawiały się nowe;) 

Poza tym genialnie działa na te bardziej płytkie zmiany, zapobiega również powstawaniu przebarwień.
Jeśli macie pytania, piszcie!


Buziaki


Ala


3 komentarze:

  1. Alino, doradź proszę! Po odstawieniu leku Androcur mam problem z wysypem na plecach, brzuchu i boczkach. Na szczęście twarz w miarę ok. Nie wiem już gdzie szukać przyczyny:( Czy to kwestia diety, hormonów czy może pasożyty… Liczę na Twoją pomoc!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy przy Hasimoto można stosować Darsonval?

    OdpowiedzUsuń
  3. Cześć! Jak często wykonywać taki zabieg przy skórze trądzikowej z wieloma zaskornikami? ❤️

    OdpowiedzUsuń

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Hej hej! Fajnie że jesteś!

Napisz co najbardziej Cie zaciekawiło- jeśli masz pytania pisz koniecznie.
Jeśli nie dostałaś odpowiedzi przypomnij mi od najnowszym postem, czasem coś przeoczę :) ❤️❤️

Jeśli wiesz, że możesz pomóc innej czytelniczce, będziemy wszystkie bardzo wdzięczne! ❤️❤️

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.